مهندس امیر دادخواه به عنوان بنیان گذار و مدیر عامل شرکت آریاآزمون صنعت دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته متالورژی گرایش جوشکاری و کارشناسی مهندسی مکانیک در گرایش طراحی جامدات بوده وموفق به اخذ مدرک مهندسی بین المللی جوش (IWE ) از مؤسسه (SZA ) اتریش گردیده است .وی با 19 سال تجربه موفق و مفید به عنوان مشاور و مدرس دوره های آموزشی مهارتی در رشته های جوشکاری ، بازرسی فنی و NDT با شرکت های مختلف صنعتی ، تولیدی و مؤسسات آموزشی همکاری داشته و عضو انجمن جوشکاری آمریکا ( AWS ) ، انجمن تست های غیرمخرب آمریکا (ASNT ) و عضو هیأت مدیره انجمن تستهای غیرمخرب ایران (IRSNT ) می باشد .
 

مهندس سعیدرضا دادخواه یکی از مؤسسین شرکت آریا آزمون صنعت دارای مدرک کارشناسی در رشته مهندسی تکنولوژی جوشکاری بوده و موفق به اخذ مدرک NDT سطح III  در روش های VT,PT,MT,UT,RT از ASNT آمریکا و بازرس ارشد جوش  (Senior Welding Inspector ) از مؤسسه TWI انگلستان و بازرسی مخازن تحت فشار از شرکت One/TUV/BV آلمان گردیده است . وی کارشناس و مدرس تأیید شده دوره های آموزشی جوش و بازرسی فنی بوده و با در اختیار داشتن بیش از 13 سال تجربه موفق در زمینه های بازرسی فنی و NDT و ارائه آموزشهای بازرسی جوش و آزمایشات غیرمخرب در حال حاضر مدیر فنی و رئیس هیأت مدیره شرکت مهندسین مشاور و بازرسی آریاآزمون صنعت می باشد .
همچنین ایشان در انجمن های بین المللی نظیر انجمن جوشکاری آمریکا (AWS ) ، انجمن تست های غیرمخرب آمریکا (ASNT ) ، انجمن خوردگی آمریکا (NACE ) و انجمن جهانی جوش و اتصالات (WJS ) عضویت دارند.
 


مهندس محمدرضا دایی رسـولی دارای مدرک کارشناسـی در رشته مهندسی تکنـولوژی جوشکاری بـوده و عـلاوه بر اخذ مدارک تخصصی NDT سطح II,I در زمینه های VT ، PT ، MT و UT مطابق با  ASNT SNT-TC-1A  و مدرک بازرسی جوش (CWI ) مطابق با AWS QC-1 عضو انجمن جوشکاری آمریکا (AWS ) و انجمن تست های غیرمخرب آمریکا (ASNT ) نیز می باشد . وی با حدود 10 سال نجربه موفق در زمینه انجام خدمات بازرسی جوش و تست های غیرمخرب به عنوان سرپرست بازرسی شرکت آریا آزمون صنعت مشغول به کار بوده و یکی از مدرسین دوره های بازرسی و NDT شرکت می باشد .

خانم منیره دادخواه دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته صنایع غذایی بوده و با در اختیار داشتن بیش از 20 سال تجربه در زمینه های مدیریت اداری و منابع انسانی به عنوان مدیر اداری و عضو هیأت مدیره شرکت آریا آزمون صنعت مشغول به کار است.